wz

   
O KAPuCÁKovi

Originální chumlavé mikiny s kapucí a mnohem více :)

Zabývám se šitím originálních mikin s velkými kapucemi. Kdejaký skřítek nebo skřetice využije Kapucákovu mikinu ve všech odvětvích svých oblíbených aktivit. Někteří skřítci, kteří překonali strach z ukradení duše bleskem fotoaparátu, se mi zatoulali i do fotogalerií v sekcích "Mikiny", "Kalhoty" a "Ostatní" , kde můžeš hledat inspiraci. Mikiny jsou šité z teplého fleecu. Vzory i barvu si můžeš vymyslet ty sám a nebo vložíš svojí důvěru v mojí fantazii a mikinu ti navrhnu já. Na mikinu ti můžu vytvořit oblíbené vzory jako ještěrky, vyobrazení horolezectví, slackliningu, vodáctví, hudby, trampingu, outdooru, gaučingu ... ovšem pokud by si na své mikině měl rád vyšitého osmirukého dvojchobotního velblouda s tygřím vzorem na jeho třetím hrbu, budeš ho mít.

Pro začátek nabízím z mé tvorby mikiny, v zimních měsících by do mé nabídky měly přibýt další parádky jako "kapsáče na lahváče" nebo "čapka obmotávka" ;)


Jak si objednat mikinu?

Kontaktuj mě na fb, mailu nebo na mobilu a sděl mi tvoje přání. Nemusíš mít žádný návrh a přát si třeba jen barvu mikiny a já za tebe zbytek vymyslím :) A nebo mi povíš co rád děláš za sport, hudbu, co tě charakterizuje, co se ti líbí za vzory a vytvoříme společný návrh. Pokud si mikinu sám navrhneš pomocí spolužákových pastelek na okraj sešitu při nudné školní hodině matematiky, pošli mi fotku a já ti takovou mikinu ušiji. Domluvíme se na termínu do kdy ti mikinu ušiji a kde ti jí předám: Plzeň, Praha, Hronov... nebo ti jí zašlu poštou.

Cena mikin je jednotná: 1200,-Kč

(pro členy hronovského oddílu LO3 1000,-Kč)

Tabulku velikostí najdeš v sekci "Objednávka"